Volvo S60 AWD (4x4) Benzin Gas 2003 -03

Shitet nga: Sokol 06 Tet 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   700 000 LEK

Komuna: Tiranë
Volvo S60 AWD ose 4x4, me 5 marsha manuale, motor 2.5 benxin, turbo, fuqi motorrike 209 kuaj fuqi. 4 xhama elektrik, kondicioner, tapiceri gjysem lekure, shume komode dhe shume e shpejte. Makina eshte ne gjendje shume te mire, servise te kryera tek Volvo, Me letra te paguara deri ne Korrik 2015. Cmim 5000 Euro i diskutueshem, pranohen dhe nderrime.

Per cdo informacion shtese me shkruani ne email ose telefon
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim