Volvo S40 1.9 diesel -01

Shitet nga: Volvo 14 Krr 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Komuna: Tiranë
Volvo S40, viti 2001, 1.9 nafte, stationwagon, klima , ne gjendje shume te mire, me dogane te paguar dhe gati per targa.Cmimi i diskutueshem.Mundesi nderrimi me makine tjeter,,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim