Volkswagen Touareg 5.0 TDI V10 -05

Shitet nga: Touareg 22 Maj 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Volkswagen Touareg 5.0 TDI V10, diesel, dokumenta te rregullta, sallon lekure bezhe, kambio automatike tronik, dopio klima.. Esht full me te gjitha opsionet e mundshme.. Shitet per arsye emigrimi.. Cmimi 12.000 Euro i diskutushem.. Makina esht e gatshme per cdo lloj prove dhe me garanci qe shkon ne cdo shtet te europes pa u ndalur ne asnje vend..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim