Volkswagen Passat -99

Shitet nga: mandi 07 Gsh 23:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Tiranë
Volkswagen Passat
Brenda me lekur dhe kamosh ,cerkin lega ka esp ,
Sterio Cd ,clima tronik,
ME goma te reja ,
Ne gjedje perfekte
1.9 nafte Tdi me I Te kuqe
Me dogan ---> Sapo ardhur
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim