VW Touran diesel -04

Shitet nga: Klajdi. 04 Nën 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet ww touran ngjyra e kuqe paket krom me inokse origjinale klima troni me dy zona sedilje me ngrohje baxha xhama te zi origjinal te shkruar ne leje ne gjendje motorrike dhe xhenerike tull fare perfekte .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim