VW Touran 1.6 FSI -03

Shitet nga: vanivani 29 Sht 23:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 800 EUR

Komuna: Tiranë
VW Touran 1.6 Fsi me 7 vende, viti 2003, Kamio manuale me 6 marshe. Dopio klima automatike. Xhama 4 elektrike. Pasqyra elektrike.Xhama te zi. Disqe 16.
Liber servisi. I sapo targuar dhe i paisur me te gjitha letrat deri ne gusht te 2015.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim