VW Touran -04

Shitet nga: Yllihoxha 19 Nën 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Tiranë
Kambio automatike, bi Klima, xenon, disqe alumini me Gina pothuajse te Rena. Makina esht ne gjendje te perkryer motorrike dhe xhenerike targa Tr
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim