VW Touareg dizel -07

Shitet nga: sandro 14 Dhj 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

11 000 EUR

Komuna: Tiranë
Okazion, Shitet Volkswagen Touareg, viti 2007 me motor R 250, ngjyre Blu e eret, ne gjendje shume te mire, me dogane te paguar, me targa Shqiptare dhe me dokumenta te paguar deri ne Gusht 2015.
Cmimi - 11 000 euro (i diskutushem)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim