VW Touareg diesel -08

Shitet nga: DEDA 17 Sht 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

13 000 EUR

Komuna: Tiranë
Pranojm dhe ndrrime dhe cmimi i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim