VW Touareg 2.5 dizel -07

Shitet nga: flori 15 Dhj 23:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
shume i mbajtur ,, pronari i dyt i ksaj makine jam un ,e kam mar 20 mij kilometra dhe i jan bere 130mije ne gjermani ,, dogan dhe dokumenta te prera deri korrik 2015 2.5 diesel , i interesuar ta nderroj me shtepi ne tirane plus diferenc , makina eshte kjo ne foto
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim