VW Tiguan 1.4 Benzin -09

Shitet nga: Ajet 25 Nën 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

13 500 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet Volkswagen, Tiguan, 1.4 Benzin Viti i prodimit 2009,kambio Manuale Sport pack nga fabrika ne gjendje perfekte,122,000 km te pershkruara. Klima automatike me dy zona. Sensor parkimi, sensor shiu , xhama elektrik, kasetofon me touch ,6CD , xhamat e pasem te erret. Me targa shqiptare, dokumenta te rregullta, te paguara deri me Nentor 2015. Cmimi 13,500 Euro i diskutueshem. Kompjuter Bordi CD player Ndihma Parking (Sensor Parkimi) Dritaret Elektrike Air conditioning (klima) Multi-funksion ne timon Sistem Navigator Power Drejtues Sedilje me ngrohje Sedilje Sport Tempomat Sistemet mbyllje qendrore Binarët çati Electr. Pasqyra Disk Alumin Paket Sport nga fabrika Siguria dhe Mjedisi ABS Airbag (para dhe anësor) ESP Imobilizator Elektrik (Frena Dore Elektirke) Fenerët extra per kthesat Dritat për mjegull Sensor shiu Dritat e ditës (frexho) Fenerët ksenon Kontrollin Terheqje
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim