VW Tiguan 1.4 Benzin -09

Shitet nga: R L 16 Tet 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

13 500 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Volkswagen, Tiguan, 1.4 Benzin Viti i prodimit 2009,kambio Manuale Sport pack nga fabrika ne gjendje perfekte,122,000 km te pershkruara. Klima automatike me dy zona. Sensor parkimi, sensor shiu , xhama elektrik, kasetofon me touch ,6CD , xhamat e pasem te erret. Me targa shqiptare, dokumenta te rregullta, te paguara deri me Nentor 2015. Cmimi 13,500 Euro i diskutueshem.Kompjuter Bordi
CD player
Ndihma Parking (Sensor Parkimi)
Dritaret Elektrike
Air conditioning (klima)
Multi-funksion ne timon
Sistem Navigator
Power Drejtues
Sedilje me ngrohje
Sedilje Sport
Tempomat
Sistemet mbyllje qendrore

Binarët çati
Electr. Pasqyra
Disk Alumin
Paket Sport nga fabrika

Siguria dhe Mjedisi

ABS
Airbag (para dhe anësor)
ESP
Imobilizator Elektrik (Frena Dore Elektirke)
Fenerët extra per kthesat
Dritat për mjegull
Sensor shiu
Dritat e ditës (frexho)
Fenerët ksenon
Kontrollin Terheqje
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim