VW TOURAN 1.9 TDI -04

Shitet nga: Toni 06 Krr 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Tiranë
VW TOURAN 1.9 TDI
Makina eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe motorrike. Me timon ne krah te djathte dhe me dokumenta te rregullta. Ngjyra e kuqe, me sedilje me palosje, kondicioner, bagazh te madh, airbag, abs.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim