VW TOUAREG 2.5 RV5TDI -05

Shitet nga: WV TOUAREG 26 Sht 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Komuna: Tiranë
VW Touareg 2.5 RV5TDI -05
VW TOUAREG 2.5 DIESEL VITI 2005 NE GJENDJE SHUM TE MIRE ME 136662 KM ORIGJINALE MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUM TE MIRE ME TE GJITHA EXTRA ME DOGANE.
SHUM E REHATSHME SHITET PER ARSYJE EMIGRIMI NA QE UNE JETOJI NE ITALI!!
ESHT SUPER PER CDO GJE DHE MOS HARRONI QE CDO GJE E KA EXTRA!
VETEM 8500 EURO I PA DISKUTUSHEM!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim