VW Sharan tdi -02

Shitet nga: vw sharan tdi 01 Sht 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Tiranë
sharan tdi viti 2001 makina ka ardhun nga gjermania dhe jan prer dogan taksa siguracion kualidim dhe skadojn ne prill 2015 makina esht me clima tronic me dy celsa em cip xhama te zinje origjinal me leje pasqyrat ika me palosje nga brenda me librez sherbimesh cmimi 4000 euro i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim