VW Sharan tdi -01

Shitet nga: vw sharan tdi 03 Qer 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   3 700 LEK

Komuna: Tiranë
sharan tdi viti 2002 makina ka ardhur nga gjermania ne prill te keti viti dhe jan prer dogan siguracion taksa kualidim skadojn 2016 makina esht siq shikohet ne foto me 6 sendile me 2 celsa me cip clima tronic pasqyrat ika me palosje nga brenda tel 0683234390 .0685928940
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim