VW Sharan dizel -89

Shitet nga: Bajran 01 Nën 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Tiranë
Okazion shitet Volsvagen Sharan 6 vendsh , me targa taksie te verdha , shitet per arsye emigrimi, ne gjendje motorrik dhe xhenerike te mire . Cmimi i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim