VW Sharan dizel -02

Shitet nga: Abaz 24 Nën 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR   4 500 EUR

Komuna: Tiranë
Volsvagen sharan i 2002 ne gjendje sh te mir pune disqe 16 goma te reja , xhama te zinj orixhinal ne leje qarkullimi ska as 1 problem cdo sherbim te kryher vaj dhe filtra te saponderruara makina esht ne gjendje shum te mir pune me letra te paguara mund ta provoni dhe ta kondrolloni faleminderit. cmimi 4500 euro i pa diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim