VW Sharan dizel -02

Shitet nga: emiljanoballiu@outlook.com 28 Krr 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Tiranë
me letra te rregullta angleze gati per dogan .po ben pak koh qe ka ardh.,tani sapo i jan nderruar filtrat set .makina eshte ne gjendje shum te mir ta coni ta kontrolloni te mekaniku me i besushem.brenda tapiceria ehste ngjyr bezhe sendilet i ka kamosh dhe lekur ,si dhe sendilet e para i ka me ngroje .brenda ka punim druri ne kroskot.d dhe i te kuqe.full opsion .ky cmim eshte per pak dit.pres vetem telefonata serjoze
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim