VW Sharan diesel -01

Shitet nga: Nardi&Bushi 15 Dhj 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 700 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte e sapo ardhur nga gjermania. Eshte ne gjendje te shkelqyer xhenerike dhe motorrike. Me 2-klima,Airbek& SRS, ESP, Pilot Automatik, Nderhyrje automatike kunder rreshqitjes ne bore apo akull. Makina shitet per arsyer mos perdorimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim