VW Sharan Nafte 1.9 -01

Shitet nga: Asim 13 Nën 17:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Tiranë
Volkswagen Sharan 2001 Nafte 1.9 TDI
1.Kondicioner.
2.Ngrohje sediljesh.
3.Goma te reja.
4.Disce alumini.
5.5 Xhama Te Zinj

Makina eshte Ne Gjendje Shum Te Mire Motorrike Dhe Gjenerike teper ekonomike 5.5litra per 100km.
Ne gjendje shume te mire, te bera sherbimet e nevojshme,
te gjitha dokumentat deri ne Nentor 2015
Shitet per arsye mos perdorimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim