VW Sharan 1.9 tdi -01

Shitet nga: erjon 20 Maj 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
vw .sharan1.9 tdi .makina eshte ne gjendje shum te mir teknike e motorike . eshte perdorur per nevoja familjare jo taksi. ka sensor parkimi,xhama te zi ,ka dy sedilje qe adoptohen per femij edhe te gjitha opsjonet qe ka nje sharan . I jane bere te gjitha sherbimet dhe eshte ne gjendje perfekte.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim