VW Sharan 1.9 nafte -02 pilot automatik klima m..

Shitet nga: bujari 22 Tet 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Tiranë
makina eshte ne gjendje shum te mir. viti 2002 6+1vende letra deri ne20 07 2015.. motorr 1.9 t {di} e kuqe.190 000 km mund te nderrohet me ndonje makin me te vogel. ose benz cmimi 4000 euro. per nderrim si mbas tregut te interesuarit te kontaktojne ne tel dhe MAKINES SAPO JAN BER TE GJITHA SHERBIMET , DHE ESHTE E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE...........
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim