VW Sharan Diezel 1,9 Manual , 6+1 vende -99

Shitet nga: Niku 12 Tet 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

420 000 LEK

Komuna: Tiranë
Makina eshte e sapo ardhur nga Gjermania me dogane te paguar. Motorr Nafte 1,9 Manual .
Makina eshte ne gjendje xhenerike dhe motorrike perfekte . 6+1 vende.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim