VW Polo benzin -96

Shitet nga: SHITJE DHE BLERJE MAKINASH TE PERDORURA 30 Maj 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Tiranë
VOLKSWAGEN POLO
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim