VW Polo benzin -00

Shitet nga: Lek 21 Tet 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Komuna: Tiranë
Polo ne gjendje perfekte me:
1-kondicioner
2-vetem 139.000 motorr BENZINE ne gjendje perfekte
3-sedile te veshura me cope te forte rezistente
4-taksa te sapo paguara
5-goma te reja ecc


NJE MAKINE SHUME E MIRE PER NE QYTET DHE EKONOMIKE
PER ME SHUME INFO
CEL:0685394529
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim