VW Polo 1.9 dizel -99 vetura gjendet ne (KOSOV) ..

Shitet nga: Milazim 26 Tet 07:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet vetura polo dizel 1.9 e rigjistrum ka 1 vit ne gjenjde te mir vetura esht me klim me central 4gomat e reja para 1 jav jon ngjit ne vetur ..bataria e re me garanicon 2 vite e tgjitha shih fotot
Vrejtjte // vetura gjendet ne kosov( prishtin ) qe nga viti 2013 dhe rexhistrimi i dyt esht bere para 1 muaji vetura perktheeht menjher
Qmimi i volitshem 1500
Numri kontaktues ... 044118225 /049 118 225
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim