VW Polo 1.9 -03

Shitet nga: eltion 19 Tet 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 400 LEK

Komuna: Tiranë
makina esht ne gjendje perfekte shum e fuqishme dhe jasht mase ekonomike rruge te gjata 4,5 litra ne qytet 7 . baxho, disqe alumini nga fabrika , versioni highline ( fullopsion dmthn)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim