VW Polo 1.4l -95

Shitet nga: Alban 14 Sht 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

890 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Vetura e Tipit VW Polo 1.4 l viti i prodhimit 1995 kilometra te kaluara ka vetem 157000 Motori dhe Marshi jan ne gjendje Fantastike Vetura eshte ne nje gjendje shum te mir dhe eshte Vozitur vetem prej nje njeriu vetura ka pasur vetem nje pronar.
Gjitha dokumentet i Posedon dhe dokumentin e riparimit ne vler prej 1100 Franga Zvicerrane qe eshte ber ne VW Garage AMAG .

Extra:

Dritaret Electronic
ABS
Servo
5 shpejtesi Marshi
Schibedach
Goma Dimrit te Reja
Goma Vere te Reja ne Alufelge

Vetura eshte me Tabela Zvicerrane dhe gjinden ne Zvicerr

Per me shum info:
0041798585924
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim