VW Polo 1,4 tdi -03

Shitet nga: saimo 29 Tet 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Tiranë
shitet vw polo 1,4 T DI te kuqe ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike,me servis te sapo bere,disqe dhe goma te reja,klima ,dvd tv navi,usb,5 dyer 163000 km,targa dhe dokumenta te paguara
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim