VW Polo 1.4 benzin -99

Shitet nga: Toni 20 Gsh 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Tiranë
Polo,dhjetor 99,1.4 benzine shum ekonomike kondicjoner me dokumenta te paguara deri ne prill 2015,te gjitha sherbimet e kryera shum e re si nga brenda dhe nga jasht,vetem 5 muaj eshte perdorur ne shqiperi,e gatshme per cdo lloj prove.cmimi 1700 euro i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim