VW Polo 1.4 benzin -08

Shitet nga: genti 02 Tet 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet VW Polo 1.4 Benzin e vitit 2008. Makina eshte ne gjendje perfekte, me tre porta, fenere Xenon te montuara ne Itali,ABS, Airbag, A/C, disqe alumini me goma 3 muaj te perdorura, DVD ,Mp3, Usb & micro sd.Pasqyra & xhama elektrik , makina ka ardhur para 3 muajsh dhe eshte targuar & me siguracion per 1 vit. Ka konsum minimal dhe eshte shum praktike ne qytet.
cmimi: 5000 euro, i diskutueshem .nderroet me makin tjeter .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim