VW Polo 1.4 benzin -01

Shitet nga: Lori 17 Qer 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Komuna: Tiranë
-1.4 benxin
-Disqe Te reja
-Bateri te re
-Antifurt hapje me pult
-xhama hapje mbyllje elektrike
-Pasqyra elektrike
-Kondicioner tip tronic
-Letore mp3 kenwod
-Goma ne gjendje te mir

Tapiceri dhe llamarin sh te paster, filtra e vaj te sapo ndrruara di dhe taksa te paguara
Deri ne qershor te 2015.. Makina esht ne gjendje te mir ska nevoj as per pershkrim sepse ka qen e mbyllur ne garazh nga viti 2006 e gjer tani per me teper email
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim