VW Polo 1.4 benzin -01

Shitet nga: erald 21 Maj 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
vw polo
viti 2001
1.4 benzin
150000 km te bera
me tvsh(dogan) te paguar
gati per targa
ne gjendje shume te mire teknike dhe motorrike
xhama elektrik
mbyllje qendrore
cd, usb etj
e pa perdorur fare ne shqiperi
cmimi 1899 euro pak i dis
tel 0682506016
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim