VW Polo 1.2 benzin -03 i diskutueshem

Shitet nga: Dejvi 07 Shk 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Tiranë
Volswagen polo 1.2 benzine e vitit 2003 .... makina eshte e mirembajtur dhe ka 170.000 km....eshte shume ekonomike ..... cmimi 2000 euro .... nr tel :0699410045
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim