VW Polo 1.2 Benzin -06, ME DOGANE ,4 PORTA , 420..

Shitet nga: Ilir 12 Tet 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Tiranë
VW POLO , VITT 2006 , MOTORR 1.2 BENZINE , ME 4 PORTA , AC , XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE , CD , NE GJENDJE SHUME TE MIRE , ME SHERBIME , 94.000 KM , ME DOGANE TE PAGUAR , E SAPOARDHUR , CMIMI : 4200 EURO
CEL : 0692126959
CEL2 : 0686118666
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim