VW Polo 1.0 benzin -97

Shitet nga: polo 25 Nën 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Tiranë
volkswagen polo 999 kubik ne gjendje shum te mir me dokumenta te rregullta per 1 vit dhe shum ekonomike. shitet per arsye mos perdorimi. kasetofon CD/mp3, disqe alumini. cmimi 1400 euro i diskutueshem. makina esht shum e paster dhe e mirembajtur
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim