VW Polo -99

Shitet nga: bledi 18 Sht 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Tiranë
ekonomike dhe shum emirmbajur , 1,4 benzine ,marsha munual, kondicioner, xhama elekrik, ngjre blu .deukmena deri ne 15 koirik 2015
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim