VW Polo -98

Shitet nga: SHITJE DHE BLERJE MAKINASH TE PERDORURA 01 Tet 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Tiranë
volkswagen polo ,manual 1.4 benzin ,1998,me dogane ,1600 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim