VW Polo -96

Shitet nga: GERTI 13 Nën 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Tiranë
polo sapo ka ardhur nga italia esht shum e mbajtur si makin dhe me sherbime te bera.
doganen e ka te paguar gomat dy te parat i ka te reja kurse tjerat mbrapa si ka keq makina shitet per arsye mos perderimi esht shum ekonomike . ndodhet ne fush kruj , mund te na telefonon me kte nr 0682024920. ose na shkruni ne email
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim