VW Passat dizel -06

Shitet nga: mandi 10 Nën 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 200 EUR

Komuna: Tiranë
Volkswagen /passat ~~~~> makina me.dogane ... e sapo ardhur.
Viti 2006.cilindrata 2.0 diezel.me clima, me CD , me kompjuter, bordi me disje alumini , makina me goma te reja.makina esht shum e paster ai nga brenda ashu dhe nga jashte dmth ne gjendje perfekte.

Cel: 069 53 12 976/ 067 6000 107
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim