VW Passat dizel -04

Shitet nga: SHITJE DHE BLERJE MAKINASH TE PERDORURA 12 Sht 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Tiranë
Wolkswagen pasat 2004 manual me dogane 3500 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim