VW Passat dizel -04

Shitet nga: SHITJE DHE BLERJE MAKINASH TE PERDORURA 30 Maj 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Tiranë
VOLKSWAGEN PASAT
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim