VW Passat dizel -03

Shitet nga: vw passat 17 Dhj 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 400 EUR

Komuna: Tiranë
shes volkswagen passat 1.9tdi ne gjendje te shkelqyer. i sapo ardhur dhe sapo jane nxjerre targat. me sendilje me ngrohje gjysem lekure gjysem kamosh. me 6 marsha. makina eshte e
pajisur dhe me sensor telefonik, eshte e gatshme per cfaredolloj prove
Motorri V
Ngjyra e Jashtme E Argjendtë
Ngjyra e Brëndshme Bezhë
Cilindrat 6
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim