VW Passat dizel -02

Shitet nga: barom 06 Tet 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet passat i 2002 kamio atomat 250diesel ne gjendje te shkelqyer motorike dhe gjenerike as nje gervishtje....me letra terregullta me dogan dhe taga....
4000 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim