VW Passat dizel -00

Shitet nga: Tani 06 Sht 13:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Tiranë
OKAZION


volkswagen/VW Passat,viti prodhimit 2000,motorr 1.9 TDI e thjesht,motorr i thjeshte pa (i) te kuqe, kamjo automatike,air conditioned,xhama elektrik,sendilje lekure,ngjyra e bardhe,amortizim jashtzakonisht i mir,goma te katerta 90% te reja (MICHELIN),ne gjendje jashtzakonisht te mire motorrike dhe xhenerike,vaj,filtra,frena te sapo ndrruara...konsumi 7.5Lit per 100/kmh brenda qytetit dhe 6Lit jasht qytetit...cdo gje me prove,taksa te sapo jane prere,kontrolli teknik i perfundon ne fund te nentorit 2014

cmimi 3000 euro


per info te metejshme kontaktoni ne:0695513877
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim