VW Passat diesel -08

Shitet nga: Saimir 13 Nën 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

9 000 EUR

Komuna: Tiranë
Makina ne super gjendje.
Makina ka kamio automatike sedilje me ngrohje fener xenon
2 pale goma dimri dhe normale navigator dhe TV me touch frigorifer
Sistem frenimi ne semafor autohold.
Makina eshte por mos tu humbur me kete cmim.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim