VW Passat diesel -06

Shitet nga: Niku 11 Nën 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 800 EUR

Komuna: Tiranë
Pasat high line ngjyra e zeze manual me 6 marshe,tapiceri lekur bezh dhe kamosh.disqe alumini orgjinale te pasatit,klima , sedile me ngrohje. Tempomat shpejtesie.144000 kilomet orgjinal, ne gjendje shum te mire motorike dhe xhenerike.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim