VW Passat automat

Shitet nga: passat 17 Pri 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
shitet pasat 2.5 v6 kamio automat tip tronik 4motion. tapiceri lekur dhe kastor ne gjendje te mir motorike dhe xhenerike lok.. 2003.
bejm dhe ndrrim me makin 2001 e lart benxin me motorr 2000 e lat + - diferenc
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim