VW Passat automat -98

Shitet nga: GENTI 09 Nën 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Tiranë
SHERBIME SI VAJ FILTRA FERROTA PJES XHENERIKE TE BERA E SAPO TARGUAR TAKSAT MBAROJN NE NENTOR 2015 KLIMA+SOB XHAMA PSQYRA ELEKTRIKE CELCI ME PULT ORIGJINAL MOTORRI DHE KAMBJO PA ASNJI LLOJ PROBEMI
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim